26. dets 2013

Jõulukontsert

Kui tavaliselt on jõulukontsert meil toimunud viimase koolipäeva hommikul oma kooliperele, siis sel aastal otsustasime kontserdi pidada enne peoõhtut, õhtusel ajal. Seega olid ka meie kallid pered kontserdile väga oodatud. Kontsert algas kell 17.00. Peale kontserti, enne peoõhtut klasside etteastetega, jäi kahe sündmuse vahele mõnus 12.klassi korraldatud kohvikupaus.

Traditsiooniliselt jagati nelja-viielistele õpilastele koolipoolsed kiidukirjad hea õppimise eest õppealajuhataja Nelle Nurmela ja direktor Tõnu Valdma poolt. 

Kontserti alustas I klass koos Emil Rutikuga, lauluga "Jõulumees". Järgnesid mudilaskoori laulud.

Saksofonil ja basskitarril esinesid Hardi Möller ja Robi Varul. Esinesid Johanna Lisette Viskar, Kelli Latik, Jonna Kubu, Kadri Ustav, Artur Treiberg ja Ülo Pajutee.

Toreda topsikuloo "See on laul" esitas noortekoor. Kontserdi lõpuloo kandis ette ansambel ÜHHH (so Ülo Pajutee, Hardi Möller, Hardi Hinn ja Henri Valdson). 

Esines veel soliste: Johanna Lisette Viskar, Hardi Hinn ning 4.-5.klassi tüdrukute ansambel. Erikülalisena oli lauluga meid rõõmustamas meie kooli vilistlane Triin Rand. Viiuliduoga esinesid Kelli Latik ja Liis Pajutee.

Kontserdi lõpuosas jõudis üle aastate taas meie majja ka jõuluvana, kes oli oma ringkäigul lasteaias lapsi otsimas. Lugedes aga ette nimekirja koti pealt, tuli välja, et nendest lastest on juba saanud koolilapsed, 1.klassi õpilased. Kingikorv oli ka õpetaja Tuulile. Kõikide teiste klasside kingikotid oli jõulumees juba klassidesse valmis viinud.

Luuleridade tänud algklasside näiteringile ja õpetaja Tuulile ning Kohal-olijatele ja õpetaja Terjele. Eriliselt suur, suur tänu kontserdinumbrite eest aga meie kallile õpetaja Külli-Katri Eskenile.