26. nov 2010

Konkurss „Meie oma liiklusraamat“

Põhja Regionaalne Maanteeamet koostöös Haridusameti  ning Põhja Prefektuuriga kuulutab välja konkursi Tallinna ja Harjumaa I-III klassidele „Meie oma liiklusraamat“ eesmärgiga pöörata tähelepanu liikluskasvatuse olulisusele koolis.
Liiklusraamat võib sisaldada ühe klassi õpilaste liiklusteemalisi fotosid, joonistusi, koomikseid, mänge, mõistatusi, ristsõnu jms. Oluline, et raamat sisaldaks iga õpilase tööd, lisaks ootame õpetajapoolset lühikest sissejuhatust (max 1 lk) , kus ta kirjeldab raamatu sünnilugu.
Igast koolist võib esitada kuni 3 tööd. Soovitavad on ka koolisisesed eelvoorud ( näitused, esitlused jms)
Töö tagaküljele palume märkida  töö autorid, klass, kool, õpetaja nimi ja kontakt.  
TÖÖDE ESITAMISE TÄHTAEG ON:  18 veebruar  2011. Tööd saata või tuua käsipostiga Põhja Regionaalsesse Maanteeametisse, aadressil   Mäepealse 19, Tallinn, märgusõnaga „KONKURSS“
Zuriisse kuuluvad esindajad Tallinna Haridusametist, Maanteeametist ning Põhja Prefektuurist. Kõik osalenud klassid saavad Põhja Regionaalse Maanteeameti tunnustuse, lisaks antakse välja eripreemiad huvitavamate ja originaalsemate tööde eest. Kõik raamatud pannakse välja näitusele, mille toimumise aeg ja koht teatatakse täiendavalt.
Lisaks on eelnevalt võimalik tutvuda  õppematerjalide kataloogiga aadressil http://www.mnt.ee/atp/failid/Kataloog.pdf ning tellimissoov ja kogused saata  martin.alles@mnt.ee
Õppematerjalid on tasuta!
Täpsem info: Eve-Mai Valdna